See veebisait kasutab kolmandate osapoolte küpsiseid, et pakkuda teile paremat sirvimiskogemust.
Vaikimisi on lubatud ainult olulised küpsised. Lisateavet selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame ja kuidas saate oma seadeid muuta.

Autopesu talvel

„Homme sajab vihma!“ Väljas on külm!“ Need on vaid mõned tüüpilised põhjused, eriti sügisel ja talvel, miks kardame autot pesta, kui ilm on ebastabiilne.

Kuid sõiduki suhtes on see hoolduse seisukohast kõige olulisem periood. Külmade ilmade saabudes ilmuvad teedele reagendid ja soolad, mis kogunevad mustuse ja sulanud lumega segunenult auto pinnale ja kaartele. Temperatuuri muutused muudavad selle mustusesümbioosi kogunemise autole sagedamaks ja algavad negatiivsed protsessid värvikihi ja auto jaoks tervikuna. Samuti ummistuvad autokere osade vahelistesse piludesse liiva, mulla ja teekatte osakesed ning algab värvikihi füüsiline kulumine, mis tekitab porilaudadele ja ustele enneaegset roostet.

Sel põhjusel on soovitatav talvel autot sagedamini pesta ja usaldada professionaali, kes suudab põhjalikult ja mis kõige tähtsam, asjatundlikult läheneda igat tüüpi mustuse eemaldamisele. Valige kõrgeima kvaliteediga autohooldustooted alates tavalisest teemustuse ja bituumeniplekkide kuni metallist lisandite põhjaliku eemaldamiseni, mis aitavad säilitada välimust agressiivses talvekeskkonnas.

Oluline tegur auto pesemise käigus, eriti talvel, on kuivatamine. Kui seda protsessi eirata, võib luku sees ja tihenditel külmunud vesi põhjustada auto hilisemal kasutamisel palju probleeme. Seda etappi saab kvaliteetselt ja ilma halbade tagajärgedeta läbida ainult soojas ruumis.

Hästi hooldatud auto on ilus vaieldamatult mitte ainult esteetilisest vaatenurgast, vaid ka ohutu nii selle omanikule kui ka sõidukile endale. Edasi müües paistab see silma oma meeldiva puhtuse ja hoolitsetud välimuse poolest.

  • Fra-Beri tootevalikusse kuuluvad tooted on kõik vajalike koostiste ja omadustega, et täita mis tahes ülesandeid, näiteks:
  • kõigi autopindade puhastamine ja igasuguse mustuse eemaldamine;
  • desinfitseerimine;
  • taastamine;
  • kaitse;
  • hooldus.